Dekoratívny kábel "Marlene khaki" TP13 - bavlnený s polyamidom

Kód: XZ3TP13 XZ2TP13 Zvoľte variant
5,09 € / m 3,86 € / m od 3,86 € / m 4,24 € bez DPH 3,22 € bez DPH od 3,22 € bez DPH
Skladom Skladom Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
23.5.2024 23.5.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoratívny kábel svetlohnedý khaki chlpatý s označením Marlene TP13 je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie a použité materiály. Špirálový dekoratívny elektrický kábel môže byť použitý pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné aj retro interiéry. Je to svetlohnedý chlpatý špirálový dekoratívny kábel, ktorý môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorého zostavíte riešenie zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Je tiež možné použiť svetlohnedý chlpatý špirálový dekoratívny kábel pre povolené povrchové vedenie, ktoré je veľmi populárne a praktické. Buďte kreatívni, rozpútajte svoju predstavivosť a nájdite svoj štýl.

Materiál pre svetlohnedý khaki dekoratívny kábel so špirálovitými vodičmi je bavlna s polyamidom. Kombinácia týchto materiálov sa vyznačuje špeciálnou povrchovou úpravou s chlpatým efektom, ktorý evokuje očarujúce oblečenie s vlajúcim perím. Dekoratívny elektrický kábel v tomto spracovaní pripomína kúzlo hollywoodskych divas 50. rokov. Je to nutnosť pre tých, ktorí milujú očarujúci vkus a chcú pridať eleganciu a šarm do svojho prostredia. Dekoratívny kábel Marlene TP13 osloví všetky tvorivé duše, pretože jednoducho priťahuje pozornosť.

Technickú kvalitu a bezpečnosť je svetlohnedý khaki chlpatý dekoratívny kábel Marlene TP13 zabezpečuje vysoká úroveň spracovania MADE IN ITALY. Elektrický dekoratívny kábel so svetlohnedým chlpatým opletom je vybavený dvojitou izoláciou pod vonkajším povrchom. Táto vlastnosť zvyšuje nielen stupeň ochrany kábla, ale aj jeho mechanickú stabilitu. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, ktorá je  zárukou najvyššej kvality svetlohnedého chlpatého špirálového kábla v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný výrobok vyrobený v EÚ.

Farebný dekoratívny kábel s opletom z bavlny a polyamidu v svetlohnedom khaki chlpatom dizajne je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75 mm - Marlene TP13
 • 2x 0,75mm - Marlene TP13

Montáž

Svetlohnedý khaki Marlene TP13 dekoratívny kábel je kvalitný produkt s jednoduchou inštaláciou. Keďže elektrický kábel bude zapojený do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, inštaláciu by mala vykonať odborne kvalifikovaná osoba. Pre montáž a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov.  Pri výrobe osvetlenia alebo retro povrchovej elektroinštalácie použijete aj:

Vlastnosti

 • Dekorativny svetlo hnedý khaki chlpatý kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: bavlna + polyamid
 • Priemer: 6,2mm 2x0,75 mm alebo 6,6mm 3x0,75 mm
 • FRRTX 300/300V 2x0,75 mm alebo 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: hnedá
materiál: polyamid + bavlna
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: splietaný
hmotnosť: 0,0594 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: