LED profil pre trubicové svietidlo KLUŚ JAZ
Kód: A08547A_1 A08547A_2 A08547A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
LED profil pre trubicové svietidlo KLUŚ JAZ je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu lineárneho osvetlenia LED pásky s možnosťou závesnej či prisadenej montáže. Špecifická konštrukcia s kruhovým difúzorom, umožňuje vytvárať súvislé lineárne trubicové svietidlá s rovnomernou distribúciou svetla a vyžarovacím uhlom ≈ 180°. Možnosť paralelnej inštalácie dvoch LED pásikov napomáha dosiahnutiu vysokého svetelného výkonu aj v rozsiahlejších projektoch osvetlenia. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba trubicový LED profil JAZ vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difúzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrebujete profil upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka trubicový profil pre LED pásiky JAZ?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť lineárne svietidlo kruhového prierezu osadené LED pásiky pre stropné alebo nástenné osvetlenie, hliníkový profil JAZ je ideálnou voľbou. Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať trubicové svietidlá s možnosťou:
- Prisadenie k povrchu - profil je možné inštalovať priamym prisadením k podkladu, a to v horizontálnom aj vertikálnom smere.
- Zavesenie a zvesenie zo stropu alebo steny - profil je možné inštalovať ako závesné svietidlo s možnosťou orientácie v horizontálnom smere. Zavesenie je realizované pomocou oceľových laniek alebo nerezových kovových prútov, ktoré umožňujú presné nastavenie výšky a polohy svietidla.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka trubicový profil na LED pásiky JAZ?
Valcový ALU LED profil JAZ k prisadenej alebo závesnej montáži je vyrobený z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutý s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Komora / priestor pozdĺž uchytenia difúzora pre skryté vedenie napájacích káblov a elektrických rozvodov je výhodou pri rozsiahlych projektoch osvetlenia, kde je potrebné efektívne a organizovane spravovať elektrické napájanie.
- Možnosť inštalácie spojky pre profily ZM - umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Veľká presvetlená plocha s minimálnym hliníkovým rámčekom - difúzor zakrýva z pohľadovej strany takmer celú plochu profilu a umožňuje široký uhol vyžarovania svetla ≈ 180 °.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníkový trubicový profil JAZ vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt JAZ platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 21mm v profile JAZ odporúčame inštalovať 2x LED pásku o šírke max. 10mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraných svietiacich pásikov efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 24W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti od podmienok použitia hliníkového profilu JAZ).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž trubicového LED profilu JAZ?
Výroba trubicového osvetlenia pomocou LED profilu JAZ vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Priložené #tablink#videa#produktové video## predstavuje odporúčaný montážny postup na zostavenie svietidla. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na profil z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280309031 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | guľatý |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | zavesením |
| účel osvetlenia: | hlavní, dekoratívne |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| typ zavesenia profilu: | ZD - malý zámok |
| montážny systém: | ZM |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A08547A |
| výška: | 8,6 mm |
| šírka: | 22,8 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
