Závesný LED profil pre trubicové svietidlo KLUŚ JAZ-DUO
Kód: A00788L9010_1 A00788L9010_2 A00788L9010_3 A00788L9005_1 A00788L9005_2 A00788L9005_3 A00788A_1 A00788A_2 A00788A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
LED profil pre trubicové svietidlo KLUŚ JAZ-DUO je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu lineárneho osvetlenia LED pásky s možnosťou závesnej montáže pomocou oceľových laniek alebo nerezových kovových prútov. Špecifická konštrukcia s obojstranným polkruhovým difúzorom umožňuje vytvárať súvislé lineárne trubicové svietidlá s rovnomernou distribúciou svetla a vyžarovacím uhlom ≈ 350°. Možnosť paralelnej inštalácie dvoch LED pásikov napomáha dosiahnutiu vysokého svetelného výkonu aj v rozsiahlejších projektoch osvetlenia. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba závesný trubicový LED profil JAZ-DUO vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave/farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná) | Čierna - (lakovaná RAL9005) | Biela - (lakovaná RAL9010)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrebujete profil upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka závesný trubicový profil pre LED pásiky JAZ-DUO?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť lineárne svietidlo kruhového prierezu osadené LED pásiky pre stropné alebo nástenné osvetlenie, hliníkový profil JAZ-DUO je ideálnou voľbou. Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať trubicové svietidlá s možnosťou:
- Zavesenie a zvesenie zo stropu alebo steny - profil je možné inštalovať ako závesné svietidlo s možnosťou orientácie v horizontálnom i vertikálnom smere. Zavesenie je realizované pomocou oceľových laniek alebo nerezových kovových prútov, ktoré umožňujú presné nastavenie výšky a polohy svietidla.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka závesný trubicový profil na LED pásiky JAZ-DUO?
Valcový ALU LED profil JAZ-DUO na závesnú montáž je vyrobený z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutý s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Dve voliteľné polohy pre umiestnenie LED pásika umožňujú flexibilnú konfiguráciu svietidla s možnosťou realizácie ako priameho, tak nepriameho osvetlenia. Toto riešenie poskytuje väčšiu variabilitu pri návrhu svetelného konceptu a umožňuje prispôsobiť charakter osvetlenia konkrétnym požiadavkám priestoru.
- Veľká presvetlená plocha s minimálnym hliníkovým rámčekom - difúzor zakrýva z pohľadovej strany takmer celú plochu profilu a umožňuje široký uhol vyžarovania svetla ≈ 350 °.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníkový trubicový profil na zavesenie JAZ-DUO vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt JAZ-DUO platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážne priestory 2x 14mm v profile JAZ-DUO odporúčame inštalovať 2x LED pásku o šírke max. 14mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásiky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraných svietiacich pásikov efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 20W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti od podmienok použitia hliníkového profilu JAZ-DUO).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž závesného trubicového LED profilu JAZ-DUO?
Výroba zveseného trubicového osvetlenia pomocou LED profilu JAZ-DUO vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Priložené #tablink#videa#produktové video## predstavuje odporúčaný montážny postup na zostavenie svietidla. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na profil z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280327684 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | guľatý |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | zavesením |
| účel osvetlenia: | hlavní, dekoratívne |
| smer svietenia: | priame osvetlenie, nepriame osvetlenie, svietenie do dvoch strán |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A00788A |
| výška: | 6,7 mm |
| šírka: | 30 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
