Zápustný LED profil KLUŚ OPAC-30
Kód: A06164L9010_1 A06164A_1 A06164L9010_2 A06164A_2 A06164L9010_3 A06164A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Zápustný LED profil na zabudovanie do zvoleného materiálu OPAC-30 je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia v drevovláknitých materiáloch alebo plochách zo sadrokartónu s hrúbkou 12,5mm. Konštrukcia profilu z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná pre paralelnú inštaláciu dvoch LED pásikov, čím umožňuje dosiahnutie vysokého svetelného výkonu a rovnomerného rozloženia svetelného toku. Zápustný ALU LED profil umožňuje realizáciu osvetlenia s viditeľným estetickým rámčekom pre zakrytie montážnej drážky.Vďaka precíznemu technickému spracovaniu v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba zápustný LED profil OPAC-30 vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difúzory#Difuzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná) |Biela - (lakovaná RAL9010)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1 %) | 2005 mm (± 1 %) | 3010 mm (± 1 %)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka zápustný profil pre LED pásiky OPAC-30?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť kompaktné zapustené osvetlenie LED pásky vo zvolenom materiáli, hliníkový profil OPAC-30 je ideálnou voľbou. Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom flexibilitu pri návrhu a konštrukcii svietidiel s možnosťou:
- Zapustenie do vopred pripravenej drážky vo zvolenom materiáli - profil pevne usadíte do pripraveného otvoru vo zvolenom materiáli (obvykle drevovláknité dosky alebo sadrokartón) pomocou montážnych lepidiel alebo príslušenstva. Jemný okrajový rámček slúži na estetické zakrytie montážnej škáry, čím vznikne čistý a elegantný prechod bez vyčnievajúcich hrán. Profil je možné zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich plôch a materiálov.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka zápustný profil na LED pásiky OPAC-30?
Zápustný ALU LED profil na zabudovanie do zvoleného materiálu OPAC-30 je vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Kompaktný, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásky v sadrokartóne alebo drevovláknitých doskách. Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Produktový dizajn s jemným okrajovým rámčekom na estetické zakrytie montážneho otvoru a dilatačných škár medzi lištou a priľahlým materiálom.
- Možnosť osadenia koľajnice ZM príslušenstvom rozširuje funkčnosť osvetleného systému:
- Spojky - zaisťujú pevné a presné prepojenie, stabilitu konštrukcie a uľahčujú montáž dlhších svetelných systémov.
- Závesy / úchytky / pružiny - umožňujú variabilné spôsoby uchytenia a rozširujú možnosti inštalácie.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Na dosiahnutie vodeodolného prevedenia IP65 je nutné zvoliť vhodný LED pásik a počas inštalácie správne utesniť difúzor v určených montážnych miestach pomocou transparentného silikónu. Ten sa aplikuje po stranách dna profilu a na krídelká difúzora. Odporúča sa naniesť také množstvo silikónu, aby bol jemne vytlačený pozdĺž hrán difúzora. Prebytočný silikón treba odstrániť a nechať riadne zaschnúť.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníkový zápustný profil OPAC-30 vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt OPAC-30 platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 21 mm v profile OPAC-30 odporúčame inštalovať 2x LED pásku so šírkou max. 10mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >180 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 24W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkového profilu OPAC-30).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž zápustného LED profilu OPAC-30?
Inštalácia zápustného LED profilu OPAC-30 vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť vytvorenia montážnej drážky vo zvolenom materiáli, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje odporúčaný pracovný postup pre montáž. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Odporúčaný počet montážnych pružín KMA (pri montáži medzi sadrokartónové alebo MDF dosky):
- 1m | 6ks
- 2m | 10ks
- 3m | 14ks
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-k-zafrezovani |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | zápustná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón, drevo, obklad |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP65 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| montážny systém: | ZM |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, biela |
| sku kód: | A06164A |
| výška: | 9,5 mm |
| šírka: | 52 |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
