Vstavaný LED profil do sadrokartónu 12,5mm KLUŚ GIZA-LL-T
Kód: A02479N_1 A02479N_2 A02479N_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Vstavaný LED profil na zabudovanie do sadrokartónu GIZA-LL-T je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia v podhľade alebo stenách zo sadrokartónu s hrúbkou 12,5mm.Konštrukcia profilu z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná pre paralelnú inštaláciu dvoch LED pásikov, čím umožňuje dosiahnutie vysokého svetelného výkonu a rovnomerného rozloženia svetelného toku. Vstavaný LED profil do sadrokartónu umožňuje realizáciu čistých, bezrámčekových svetelných línií, vrátane polygonálnych tvarov podľa individuálnych architektonických požiadaviek. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba vstavaný LED profil na zabudovanie do sadrokartónu GIZA-LL-T vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1 %) | 2005 mm (± 1 %) | 3010 mm (± 1 %)
Potrebujete profil upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka vstavaný profil pre LED pásik na zabudovanie do SDK GIZA-LL-T?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické podhľadové osvetlenie LED pásky do stropu zo sadrokartónu, hliníkový profil GIZA-LL-T je ideálnou voľbou.Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať zabudované svietidlá vo zvolenom materiáli s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním profilu medzi sadrokartónové dosky 12,5mm - montáž vyžaduje prístup z hornej (konštrukčnej) strany pri zaklápaní stropu aj z čelnej (pohľadovej) strany pre dokončovacie práce. Inštalácia profilu GIZA-LL-T sa vykonáva počas výstavby sadrokartónových podhľadov (pred zaklopením doskami), s možnosťou pevného spevnenia skrutkami.Vďaka tomuto riešeniu je možné profil zabudovať iba pri stavbe nových podhľadov.
- Možnosť vytvorenia plynulého a efektného prechodu svetelnej línie z podhľadu do voľného priestoru - pre napojenie využite kompatibilné zavesené #tablink#profily#profily##.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka vstavaný sadrokartónový profil na LED pásik GIZA-LL-T?
Vstavaný ALU LED profil na zabudovanie do sadrokartónu GIZA-LL-T je vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaisťuje pevnosť, účinný odvod tepla a vysokú odolnosť. Kompaktný, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásiky v sadrokartóne.Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Pevná a stabilná montáž do podhľadu s možnosťou dodatočného spevnenia skrutkami zaisťuje vysokú odolnosť a eliminuje vznik prasklín v sadrokartóne.
- Možnosť inštalácie spojky pre profily ZM umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásky je hliníkový vstavaný profil na osvetlenie sadrokartónového stropu GIZA-LL-T vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt GIZA-LL-T platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 24mm v profile GIZA-LL-T odporúčame inštalovať 2x LED pásku o šírke max. 12mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 30W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkového profilu GIZA-LL-T).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž vstavanej SDK LED profilu GIZA-LL-T?
Inštalácia LED profilu pre svetlenie podhľadu GIZA-LL-T vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť integrácie profilu do sadrokartónovej konštrukcie a vykonanie súvisiacich dokončovacích prác, ako je brúsenie a tmelenie, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje odporúčaný pracovný postup pre montáž LED profilu do sadrokartónu. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Využite technický difúzor počas montáže profilu GIZA-LL-T do vybraného povrchu. Počas stavebných prác účinne chráni osvetľovací priestor pred prachom a nečistotami. Po dokončení stavebných prác sa technický difúzor vyberie a nahradí finálnym osvetľovacím difúzorom.
- Záslepky sa nasadzujú na profil z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-led-profilove-listy-do-sadrokartonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón, drevo |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 57 mm - 154 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP65 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A02479N |
| výška: | 13,5 mm |
| šírka: | 66 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
