Vstavaná ukončovacia LED lišta KLUŚ PDS-T-BOK
Kód: A00016A_1 A00016A_2 A00016A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Vstavaná ukončovacia LED lišta pre sadrokartón 12,5mm, obklady či dlažbu KLUŠ PDS-T-BOK je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia hrany vybraného materiálu.Konštrukcia lišty z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná na inštaláciu jedného LED pásika a umožňuje realizáciu čistých, bezrámčekových svetelných línií, vrátane polygonálnych tvarov podľa individuálnych architektonických požiadaviek.Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba ukončovacia LED lišta na hranu PDS-T-BOK vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1 %) | 2005 mm (± 1 %) | 3010 mm (± 1 %)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké prednosti a odporúčané spôsoby využitia ponúka vstavaná ukončovacia lišta pre LED pásky PDS-T-BOK?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť kompaktné osvetlenie hrany sadrokartónu, dlažby či obkladu LED pásikom, hliníková ukončovacia lišta PDS-T-BOK je ideálnou voľbou. Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať svietidlá s možnosťou:
- Zabudovanie na hranu sadrokartónu - v závislosti od spôsobu montáže je možné lištu využiť na montáž na hranu novo budovaných aj existujúcich podhľadov.Vďaka montáži vykonávanej výhradne z pohľadovej (čelnej) strany je možné profil zabudovať aj dodatočne, teda do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách interiérov.
- Zabudovanie na hranu keramického obkladu či dlažby - v špecifických prípadoch je možné ju využiť ako ukončovaciu lištu na obklady, dlažbu či iné povrchové materiály.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka vstavaná ukončovacia lišta na LED pásik PDS-T-BOK?
Vstavaná ukončovacia ALU LED lišta PDS-T-BOK je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Kompaktný, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásikom na hranu sadrokartónu, obkladov, dlažby či iného vybraného materiálu.
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Na dosiahnutie vodeodolného prevedenia IP65 je nutné zvoliť vhodný LED pásik a počas inštalácie správne utesniť difúzor v určených montážnych miestach pomocou transparentného silikónu. Ten sa aplikuje po stranách dna profilu a na krídelká difúzora. Odporúča sa naniesť také množstvo silikónu, aby bol jemne vytlačený pozdĺž hrán difúzora. Prebytočný silikón treba odstrániť a nechať riadne zaschnúť.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníková vstavaná lišta na osvetlenie hrany vybraného materiálu PDS-T-BOK vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt PDS-T platia nasledujúce odporúčania:
- Pre montážny priestor 14mm v lište PDS-T-BOK odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 12mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 19W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty PDS-T-BOK).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny montáže pre vstavanú LED lištu na hranu SDK PDS-T-BOK?
Inštalácia LED lišty na osvetlenie hrany PDS-T-BOK vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť integrácie lišty do sadrokartónovej konštrukcie a vykonanie súvisiacich dokončovacích prác, ako je brúsenie a tmelenie, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Využite technický difúzor počas montáže lišty PDS-T-BOK do vybraného povrchu. Počas stavebných prác účinne chráni osvetľovací priestor pred prachom a nečistotami. Po dokončení stavebných prác sa technický difúzor vyberie a nahradí finálnym osvetľovacím difúzorom.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-led-profilove-listy-do-sadrokartonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón, obklad |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP65 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A02479N |
| výška: | 12 mm |
| šírka: | 36 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
