Vstavaná smerová LED lišta do SDK 12,5mm KLUŚ MICRO-30DEG-KOZ
Kód: A00021N_1 A00021N_2 A00021N_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Vstavaná LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu MICRO-30DEG-KOZ je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu smerového osvetlenia v podhľade alebo stenách zo sadrokartónu s hrúbkou 12,5mm. Konštrukcia lišty z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná pre inštaláciu jedného LED pásika a umožňuje realizáciu čistých, bezrámčekových svetelných línií s osvetlením pod uhlom 30°. Vďaka precíznemu technickému spracovaniu v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba vstavaná LED lišta pre smerové osvetlenie do sadrokartónu MICRO-30DEG-KOZ vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka vstavaná smerová lišta pre LED pásik na zabudovanie do SDK MICRO-30DEG-KOZ?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické podhľadové smerové osvetlenie LED pásikom do stropu zo sadrokartónu, hliníková lišta MICRO-30DEG-KOZ je ideálnou voľbou. Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom flexibilitu pri návrhu a konštrukcii wallwasher svietidla pre sadrokartónové podhľady s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním lišty - umožňuje jej montáž do SDK podhľadu alebo priečky v ľubovoľnom mieste, pričom montáž prebieha výhradne z pohľadovej (čelnej) strany do vopred pripraveného montážneho otvoru. Vďaka tomuto riešeniu je možné lištu zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov, bez nutnosti zásahov do nosnej konštrukcie. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách interiérov.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka vstavaná sadrokartónová lišta na LED pásik MICRO-30DEG-KOZ?
Vstavaná ALU LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu MICRO-30DEG-KOZ je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Minimalistický, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií smerového osvetlenia LED pásikom v sadrokartóne.Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Konštrukčná geometria je navrhnutá na smerové vyžarovanie svetelného toku pod uhlom 30° voči montážnej ploche.
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Možnosť inštalácie spojky pre lišty ZM umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníková vstavaná lišta na osvetlenie sadrokartónového stropu MICRO-30DEG-KOZ vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt MICRO-30DEG-KOZ platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 11,2mm v lište MICRO-30DEG-KOZ odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 10mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >180 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 15W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty MICRO-30DEG-KOZ).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž vstavanej smerovej SDK LED lišty MICRO-30DEG-KOZ?
Inštalácia LED lišty pre smerové osvetlenie podhľadu MICRO-30DEG-KOZ vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť integrácie lišty do sadrokartónovej konštrukcie a vykonanie súvisiacich dokončovacích prác, ako je brúsenie a tmelenie, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Využite technický difúzor počas montáže lišty MICRO-30DEG-KOZ do vybraného povrchu. Počas stavebných prác účinne chráni osvetľovací priestor pred prachom a nečistotami. Po dokončení stavebných prác sa technický difúzor vyberie a nahradí finálnym osvetľovacím difúzorom.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón |
| účel osvetlenia: | smerové, doplnkové |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 57 mm - 154 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP65 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | sivá |
| sku kód: | A00021N |
| výška: | 11.2 mm |
| šírka: | 57,5 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
