Vstavaná LED lišta do sadrokartónu 12,5mm Lux Miners GIPSKA-11
Kód: 095170_1 095171_2 Zvoľte variantPodrobný popis
Vstavaná LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu GIPSKA-11 je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia v podhľade alebo stenách zo sadrokartónu s hrúbkou 12,5mm. Konštrukcia lišty z kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná na inštaláciu jedného LED pásika a umožňuje realizáciu čistých, bezrámčekových svetelných línií či polygonálnych tvarov svietidiel podľa architektonických potrieb projektu.Kvalitné spracovanie a osvedčená kvalita značky Lux Miners zaručujú dobré svetelné vlastnosti, úspornú prevádzku a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba vstavaná LED lišta do sadrokartónu GIPSKA-11 vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka vstavaná lišta pre LED pásik na zabudovanie do SDK GIPSKA-11?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické podhľadové osvetlenie LED pásikom do stropu zo sadrokartónu, hliníková lišta GIPSKA-11 je ideálnou voľbou. Technicky zdatným používateľom ponúka možnosť navrhovať a konštruovať vstavané svietidlá pre sadrokartónové podhľady s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním lišty - umožňuje jej montáž do SDK podhľadu alebo priečky v ľubovoľnom mieste, pričom montáž prebieha výhradne z pohľadovej (čelnej) strany do vopred pripraveného montážneho otvoru. Vďaka tomuto riešeniu je možné lištu zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov, bez nutnosti zásahov do nosnej konštrukcie. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách interiérov.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka vstavaná sadrokartónová lišta na LED pásik GIPSKA-11?
Vstavaná ALU LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu GIPSKA-11 je vyrobená z hliníkovej zliatiny a navrhnutá s ohľadom na praktické využitie a jednoduchú inštaláciu. Ponúka dostatočnú pevnosť, spoľahlivý odvod tepla pri inštaláciách osvetlení LED pásikom v sadrokartóne. Nižšie nájdete jej hlavné technické parametre:
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka montážneho príslušenstva zaisťuje vysokú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a dobré svetelné vlastnosti svietidiel.
Pre aké LED pásiky je hliníková vstavaná lišta na osvetlenie sadrokartónového stropu GIPSKA-11 vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt GIPSKA-11 platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 12,4mm v lište GIPSKA-11 odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 12mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 15W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty GIPSKA-11).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž vstavanej SDK LED lišty GIPSKA-11?
Inštalácia LED lišty na osvetlenie podhľadu GIPSKA-11 vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť integrácie lišty do sadrokartónovej konštrukcie a vykonanie súvisiacich dokončovacích prác, ako je brúsenie a tmelenie, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Využite technický difúzor počas montáže lišty GIPSKA-11 do vybraného povrchu. Počas stavebných prác účinne chráni osvetľovací priestor pred prachom a nečistotami. Po dokončení stavebných prác sa technický difúzor vyberie a nahradí finálnym osvetľovacím difúzorom.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-led-profilove-listy-do-sadrokartonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| značka: | T-LED |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m |
| farba: | stříbrná |
| výška: | 12 mm |
| šírka: | 46 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
