Vstavaná LED lišta do sadrokartónu 12,5mm KLUŚ KOZMA
Kód: A18040N_1 A18040N_2 A18040N_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Vstavaná LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu KOZMA je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia v podhľade alebo stenách zo sadrokartónu s hrúbkou 12,5mm. Konštrukcia lišty z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná na inštaláciu jedného LED pásika a umožňuje realizáciu čistých, bezrámčekových svetelných línií, vrátane polygonálnych tvarov podľa individuálnych architektonických požiadaviek. Vďaka precíznemu technickému spracovaniu v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba vstavaná LED lišta do sadrokartónu KOZMA vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka vstavaná lišta pre LED pásik na zabudovanie do SDK KOZMA?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické podhľadové osvetlenie LED pásikom do stropu zo sadrokartónu, hliníková lišta KOZMA je ideálnou voľbou. Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať vstavané svietidlá pre sadrokartónové podhľady s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním lišty - umožňuje jej montáž do SDK podhľadu alebo priečky v ľubovoľnom mieste, pričom montáž prebieha výhradne z pohľadovej (čelnej) strany do vopred pripraveného montážneho otvoru. Vďaka tomuto riešeniu je možné lištu zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov, bez nutnosti zásahov do nosnej konštrukcie. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách interiérov.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka vstavaná sadrokartónová lišta na LED pásik KOZMA?
Vstavaná ALU LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu KOZMA je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Minimalistický, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásikom v sadrokartóne.Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Možnosť inštalácie spojky pre lišty ZM umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Na dosiahnutie vodeodolného prevedenia IP67 je nutné zvoliť vhodný LED pásik a počas inštalácie správne utesniť difúzor v určených montážnych miestach pomocou transparentného silikónu. Ten sa aplikuje po stranách dna lišty a na krídelká difúzora. Odporúča sa naniesť také množstvo silikónu, aby bol jemne vytlačený pozdĺž hrán difúzora. Prebytočný silikón treba odstrániť a nechať riadne zaschnúť.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníková vstavaná lišta na osvetlenie sadrokartónového stropu KOZMA vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt KOZMA platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 11mm v lište KOZMA odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 10mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 15W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty KOZMA).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž vstavanej SDK LED lišty KOZMA?
Inštalácia LED lišty na osvetlenie podhľadu KOZMA vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na nutnosť integrácie lišty do sadrokartónovej konštrukcie a vykonanie súvisiacich dokončovacích prác, ako je brúsenie a tmelenie, je tento produkt určený predovšetkým pre profesionálov a odborné montážne firmy. Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje odporúčaný pracovný postup pre montáž LED lišty do sadrokartónu. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Využite technický difúzor počas montáže lišty KOZMA do vybraného povrchu. Počas stavebných prác účinne chráni osvetľovací priestor pred prachom a nečistotami. Po dokončení stavebných prác sa technický difúzor vyberie a nahradí finálnym osvetľovacím difúzorom.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-led-profilove-listy-do-sadrokartonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu, vodotesný |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP67 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A18040N |
| výška: | 13,5 mm |
| šírka: | 56 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
