Úchytka LED lišty KLUŚ PDS-STN-60G
Kód: C24455N00Dodatočné parametre
| Kategória: | Úchytky - pre LED profil k povrchu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280351481 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ montáže: | povrchová |
| materiál: | nerezová oceľ |
| farba: | stříbrná |
| typ úchytky: | Povrchové úchytky |
| výrobca: | KLUŚ |
| sku kód: | C24455N00 |
| šírka: | 20mm |
| výška: | 27,4mm |
| nosnosť: | 7,5kg |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
