Ochranná LED lišta na roh steny či stropu KLUŚ ROGER
Kód: A06885A07_1 A06885A_1 A06885A07_2 A06885A_2 A06885A07_3 A06885A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Ochranná LED lišta na roh steny či stropu KLUŚ ROGER je navrhnutá pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu orientačného osvetlenia LED pásikom. Jej pevná a robustná hliníková konštrukcia účinne chráni rohy stien, stropov či iných plôch pred mechanickým poškodením. Lištu je možné osadiť jedným LED pásikom a inštalovať na akýkoľvek roh v uhle 90° pomocou montážneho lepidla. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba LED lišta na ochranu rohov ROGER vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná) |Čierna - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1 %) | 2005 mm (± 1 %) | 3010 mm (± 1 %)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka lišta na osvetlenie a ochranu rohu ROGER?
Ak hľadáte spôsob ako osvetliť LED pásiky roh steny či stropu, hliníková lišta ROGER je ideálnou voľbou. Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať svietidlá pre orientačné, signalizačné alebo výstražné osvetlenie s možnosťou:
- Prisadením k povrchu - v horizontálnom alebo vertikálnom smere. Lišta umožňuje univerzálne použitie na inštaláciu na akýkoľvek roh v uhle 90°.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka ALU LED lišta na ochranu rohu ROGER?
Rohová ALU LED lišta ROGER k prisadenej montáži je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutá s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery produktu. Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Komora / priestor po stranách lišty pre skryté vedenie napájacích káblov a elektrických rozvodov je výhodou pri rozsiahlych projektoch osvetlenia, kde je potrebné efektívne a organizovane spravovať elektrické napájanie.
- Možnosť inštalácie spojky pre lišty ZM umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupne krytia IP20.
- Na dosiahnutie vodeodolného prevedenia IP65 je nutné zvoliť vhodný LED pásik a počas inštalácie správne utesniť difúzor v určených montážnych miestach pomocou transparentného silikónu.
- K dispozícii sú farebné aj fosforujúce difúzory svetla na dosiahnutie požadovaného efektu orientačného osvetlenia.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníková lišta na ochranu a osvetlenie rohu ROGER vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt ROGER platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 3,8mm v lište PIKO-45 odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 3mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >180 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 5W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže meniť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty ROGER líšiť).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž ochrannej LED rohovej lišty na stenu, stenu alebo strop ROGER?
Inštalácia LED lišty na osvetlenie a ochranu rohov ROGER vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Montáž lišty k na vybraný povrch pomocou montážneho lepidla.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách so #souv#súvisiacim tovarom##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-rohove-led-profilove-listy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | tvar písmena L |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | povrchová, rohová |
| účel osvetlenia: | smerové, orientačné |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | ochrana rohu |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP65 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| špecifické umiestnenie: | ochrana rohu, vonkajší roh |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, biela, čierna |
| sku kód: | A06885 |
| výška: | 31,15 mm |
| šírka: | 31,15 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
