MINI vstavaná ohybateľná LED lišta do sadrokartónu KLUŚ KOZEL-10-BD
Kód: A18079N_1 A18079N_2 A18079N_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Ohýbateľná vstavaná LED lišta na zabudovanie do sadrokartónu KOZEL-10-BD v extrémne kompaktnom MINI prevedení, je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia v podhľade alebo stenách zo sadrokartónu. Flexibilná konštrukcia lišty z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná na inštaláciu jedného LED pásika a umožňuje realizáciu čistých, bezrámčekových svetelných línií. Možnosť individuálneho ohýbania navyše umožňuje realizáciu kruhových alebo oblúkových tvarov podľa individuálnych architektonických návrhov.Vďaka precíznemu technickému spracovaniu v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba ohybná vstavaná LED lišta do sadrokartónu KOZEL-10-BD vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (neanodizovaná)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka MINI ohybateľná vstavaná lišta pre LED pásik do SDK KOZEL-10-BD?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické podhľadové osvetlenie LED pásikom do stropu zo sadrokartónu, hliníková lišta KOZEL-10-BD je ideálnou voľbou.Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať svietidlá pre sadrokartónové podhľady s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu zabudovaním lišty - umožňuje jej montáž do SDK podhľadu alebo priečky v ľubovoľnom mieste, pričom montáž prebieha výhradne z pohľadovej (čelnej) strany do vopred pripraveného montážneho otvoru. Vďaka tomuto riešeniu je možné lištu zabudovať aj dodatočne, teda aj do už dokončených alebo existujúcich sadrokartónových stropov a podhľadov, bez nutnosti zásahov do nosnej konštrukcie. To výrazne uľahčuje inštaláciu pri rekonštrukciách alebo úpravách hotových interiérov.
- Možnosť vytvorenia plynulého a efektného prechodu svetelnej línie z podhľadu do voľného priestoru - pre napojenie využite kompatibilné zavesené #tablink#profily#lišty##.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka ohýbateľná vstavaná MINI sadrokartónová lišta na LED pásik KOZEL-10-BD?
Vstavaná ohýbateľná ALU LED lišta do sadrokartónu KOZEL-10-BD je vyrobená z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a mechanickú odolnosť. Miniatúrny, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásikom v sadrokartóne.Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Minimalistický dizajn a mimoriadne kompaktné rozmery umožňujúce vytvorenie ultratenkej svetelnej línie.
- Produktový dizajn na dosiahnutie bezrámčekovej inštalácie spoločne so sadrokartónovými doskami 12,5mm.
- Možnosť inštalácie spojky pre lišty ZM umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Voliteľná možnosť ohybu v rovine svietenia umožňuje vytvárať kľukaté či zakrivené tvary variabilných polomerov ohybu.
- Minimálny polomer ohybu 500mm.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásky je tvarovateľná hliníková vstavaná MINI lišta na osvetlenie sadrokartónového stropu KOZEL-10-BD vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt KOZEL-10-BD platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 7,8mm v lište KOZEL-10-BD odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 7mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >180 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 9,6 W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže meniť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty KOZEL-10-BD líšiť).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž vstavanej MINI ohýbateľná SDK LED lišty KOZEL-10-BD?
Inštalácia LED lišty na osvetlenie podhľadu KOZEL-10-BD vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Vzhľadom na prácu so sadrokartónom je tento produkt určený predovšetkým profesionálom. Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje odporúčaný pracovný postup pre montáž LED lišty do sadrokartónu. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Využite technický difúzor počas montáže lišty KOZEL-10-BD do vybraného povrchu. Počas stavebných prác účinne chráni osvetľovací priestor pred prachom a nečistotami. Po dokončení stavebných prác sa technický difúzor vyberie a nahradí finálnym osvetľovacím difúzorom.
- Individuálne zakrivenie lišty do oblúka sa vykonáva podľa špecifických požiadaviek projektu.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-led-profilove-listy-do-sadrokartonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón |
| účel osvetlenia: | doplnkové, dekoratívne |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | k zabudovaniu, možnosť ohýbania v kolmej rovine svitu |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A18079N |
| výška: | 10,4 mm |
| šírka: | 45.2 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
