LED zdroj 12V 75W POS FTPC75V12-C2
Kód: FTPC75V12-C2
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Detailné informácie
Podrobný popis
Technický výkres
Dodatočné parametre
Kategória: forward-volne-umiestnene-led-zdroje
Záruka: 2 roky
EAN: 5902135133651
značka: POS POWER - Official Distributor
IP krytie: IP20 - interiérový (bez krytia)
výstupné napätie: 12 V
výstupný výkon: ≤ 100 W
rada: FTPC-C2
inštalácia: vstavané / voľne ležiace
typ zdroja: bapäťový CV (constant voltage)
výrobca: POS
rozmery (d/š/v): 160 x 58 x 18 mm
vstupné napätie: 220 - 240 VAC / 50 - 60 Hz
krytie: IP20
maximálne prúdové zaťaženie: 6,25 A
výstupné napätie: 12 VDC
maximálny výstupný výkon: 75 W
nábehový prúd (studený štart): 75 A (230 VAC)
účinník: 0,9 (230 VAC)