LED zdroj 12V 30W POS FTPC30V12-C2
Kód: FTPC30V12-C2
Ihneď k odoslaniu (>5 ks)
Detailné informácie
Podrobný popis
Technický výkres
Dodatočné parametre
Kategória: forward-volne-umiestnene-led-zdroje
Záruka: 2 roky
EAN: 5902135132838
značka: POS POWER - Official Distributor
IP krytie: IP20 - interiérový (bez krytia)
výstupné napätie: 12 V
výstupný výkon: ≤ 50 W
rada: FTPC-C2
inštalácia: vstavané / voľne ležiace
typ zdroja: bapäťový CV (constant voltage)
výrobca: POS
rozmery (d/š/v): 154 x 50 x 14 mm
vstupné napätie: 180 - 264V / 47 - 63 Hz
krytie: IP20
maximálne prúdové zaťaženie: 2,5 A
výstupné napätie: 12 VDC
maximálny výstupný výkon: 30 W
nábehový prúd (studený štart): 30 A (230 VAC)
účinník: 0,98 (230 VAC)