LED profil stropný KLUŚ GLAZA-LL
Kód: A02627A_1 A02627A_2 A02627A_3 A02627A07_1 A02627A07_2 A02627A07_3 Zvoľte variantPodrobný popis
LED profil KLUŚ GLAZA-LL je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu lineárneho osvetlenia LED pásiky s možnosťou závesnej či prisadenej montáže. Možnosť paralelnej inštalácie až dvoch LED pásikov napomáha dosiahnutiu vysokého svetelného výkonu aj v rozsiahlejších projektoch osvetlenia. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba LED profil GLAZA-LL vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná) | Čierna - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrebujete profil upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka profil pre LED pásiky GLAZA-LL?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť lineárne svietidlo osadené LED pásiky pre stropné alebo nástenné osvetlenie, hliníkový profil GLAZA-LL je ideálnou voľbou. Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať líniové svietidlá s možnosťou:
- Prisadenie k povrchu - profil je možné inštalovať priamym prisadením k podkladu, a to v horizontálnom aj vertikálnom smere.
- Zavesenie a zvesenie zo stropu alebo steny - profil je možné inštalovať ako závesné svietidlo s možnosťou orientácie v horizontálnom smere. Zavesenie je realizované pomocou oceľových laniek alebo nerezových kovových prútov, ktoré umožňujú presné nastavenie výšky a polohy svietidla.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka profil na LED pásiky GLAZA-LL?
ALU LED profil GLAZA-LL na prisadenú alebo závesnú montáž je vyrobený z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutý s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Možnosť individuálnej úpravy tvaru formou ohnutia alebo prehnutia - všetko tejto službe sa dočítate v článku.
- Minimálny vnútorný polomer s difúzorom vo vnútri ohybu 300mm.
- Minimálny vonkajší polomer s difúzorom zvonku ohybu 400mm.
- Možnosť využitia vysoko účinných prúdových modulov s účinnosťou až 190 lm/W a podaním farieb CRI > 90, ktoré sú dostupné na vyžiadanie.
- Možnosť inštalácie spojky pre profily ZM - umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníkový profil GLAZA-LL vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt GLAZA-LL platia nasledujúce odporúčania:
- Pre montážny priestor 24mm v profile GLAZA-LL odporúčame inštalovať 2x LED pásiku o šírke max. 12mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraných svietiacich pásikov efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 35W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti od podmienok použitia hliníkového profilu GLAZA-LL).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž LED profilu GLAZA-LL?
Výroba stropného či nástenného osvetlenia pomocou LED profilu GLAZA-LL vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Priložené #tablink#videa#produktové video## predstavuje ilustráciu zostavenia a použitia profilu. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na profil z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280338369 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | povrchová, zavesením |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| špecifické funkcie: | možnosť ohýbania, možnosť krútenia |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| typ zavesenia profilu: | skrutkou |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, čierna |
| sku kód: | A02627A |
| výška: | 16,2 mm |
| šírka: | 26,2 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
