LED profil pre stropné svietidlo KLUŚ GIZA-LL-ZMG
Kód: A04501A_1 A04501A_2 A04501A_3 A04501A07_1 A04501A07_2 A04501A07_3 Zvoľte variantPodrobný popis
LED profil pre stropné svietidlo KLUŚ GIZA-LL-ZMG je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu lineárneho osvetlenia LED pásiky s možnosťou závesnej či prisadenej montáže. Konštrukčné riešenie so zapustenou osvetľovacou časťou účinne znižuje mieru oslnenia pri priamom pohľade na svietidlo a zároveň prispieva k vyššiemu vizuálnemu komfortu aj kompaktnému, čistému vzhľadu osvetlenia. Možnosť paralelnej inštalácie dvoch LED pásikov napomáha dosiahnutiu vysokého svetelného výkonu aj v rozsiahlejších projektoch osvetlenia. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba stropný LED profil GIZA-LL-ZMG vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave/farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná) | Čierna - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrebujete profil upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka stropný profil pre LED pásiky GIZA-LL-ZMG?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť lineárne svietidlo osadené LED pásikmi pre stropné alebo nástenné osvetlenie, hliníkový profil GIZA-LL-ZMG je ideálnou voľbou. Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať líniové svietidlá s možnosťou:
- Prisadenie k povrchu - profil je možné inštalovať priamym prisadením k podkladu, a to v horizontálnom aj vertikálnom smere.
- Zavesenie a zvesenie zo stropu alebo steny - profil je možné inštalovať ako závesné svietidlo s možnosťou orientácie v horizontálnom smere. Zavesenie je realizované pomocou oceľových laniek alebo nerezových kovových prútov, ktoré umožňujú presné nastavenie výšky a polohy svietidla.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka stropný profil na LED pásiky GIZA-LL-ZMG?
ALU LED profil GIZA-LL-ZMG k prisadenej alebo závesnej montáži je vyrobený z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutý s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Zapustená osvetľovacia časť s vystúpenými bočnicami vytvára prirodzené clonenie zdroja svetla, ktoré účinne obmedzuje nežiaduce oslnenie pri priamom pohľade na svietidlo. Toto konštrukčné riešenie zlepšuje vizuálny komfort používateľa, zároveň usmerňuje svetelný tok a prispieva k celkovo kultivovanému a technicky čistému dizajnu.
- Komora / priestor pozdĺž priestoru pre LED pásik pre skryté vedenie napájacích káblov a elektrických rozvodov je výhodou pri rozsiahlych projektoch osvetlenia, kde je potrebné efektívne a organizovane spravovať elektrické napájanie.
- Možnosť osadenia koľajnice ZM príslušenstvom rozširuje funkčnosť osvetleného systému:
- Spojky - zaisťujú pevné a presné prepojenie, stabilitu konštrukcie a uľahčujú montáž dlhších svetelných systémov.
- Závesné systémy / úchytky / pružiny - umožňujú variabilné spôsoby uchytenia a rozširujú možnosti inštalácie.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníkový stropný profil GIZA-LL-ZMG vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt GIZA-LL-ZMG platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 20mm v profile GIZA-LL-ZMG odporúčame inštalovať 2x LED pásku o šírke max. 10mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásiky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraných svietiacich pásikov efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 30W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti od podmienok použitia hliníkového profilu GIZA-LL-ZMG).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž stropného LED profilu GIZA-LL-ZMG?
Výroba stropného osvetlenia pomocou LED profilu GIZA-LL-ZMG vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Priložené #tablink#videa#produktové video## predstavuje ilustráciu použitia profilu. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na profil z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop |
| typ montáže: | povrchová, zavesením |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | zápustný difúzor proti oslneniu |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP67 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| typ zavesenia profilu: | ZD - malý zámok |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, čierna |
| sku kód: | A04501 |
| výška: | 21,6 mm |
| šírka: | 31,2 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
