LED profil pre stropné svietidlo KLUŚ 4050-W
Kód: A18051A_1 A18051A_2 A18051A_3 18051L9005_1 18051L9005_2 Zvoľte variantPodrobný popis
LED profil pre stropné svietidlo KLUŚ 4050-W je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu lineárneho osvetlenia LED pásiky s možnosťou závesnej či prisadenej montáže. Konštrukčné riešenie zložené z dvoch hliníkových výliskov umožňuje oddelenie nosnej a funkčnej časti, čo výrazne uľahčuje montáž aj manipuláciu pri inštalácii. Zároveň zvyšuje flexibilitu použitia, pretože umožňuje ľahké prispôsobenie konfigurácie svietidla konkrétnym požiadavkám projektu. Možnosť paralelnej inštalácie až troch LED pásikov napomáha dosiahnutiu vysokého svetelného výkonu aj v rozsiahlejších projektoch osvetlenia. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba stropný LED profil 4050-W vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
- Nezabudnite na doplnkový sortiment: pre spojenie oboch hliníkových výliskov je nevyhnutné objednať montážne #tablink#nezabudnite#pružiny BLOK##, ktoré zaisťujú pevné a bezpečné spojenie celého systému a tiež fixačnú #tablink#nezabudnite#skrutku DIN##.
- Odporúčaný počet montážnych prvkov: pre 1 bežný meter - pružiny BLOK 4ks / skrutka DIN 2ks | pre 2 bežné metre - pružiny BLOK 8ks / skrutka DIN 3ks | pre 3 bežné metre - pružiny BLOK 10ks / skrutka DIN 4ks.
Potrebujete profil upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka stropný profil pre LED pásiky 4050-W?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť lineárne svietidlo osadené LED pásikmi pre stropné alebo nástenné osvetlenie, hliníkový profil 4050-W je ideálnou voľbou. Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať líniové svietidlá s možnosťou:
- Prisadenie k povrchu - profil je možné inštalovať priamym prisadením k podkladu, a to v horizontálnom aj vertikálnom smere.
- Zavesenie a zvesenie zo stropu alebo steny - profil je možné inštalovať ako závesné svietidlo s možnosťou orientácie v horizontálnom smere. Zavesenie je realizované pomocou oceľových laniek alebo nerezových kovových prútov, ktoré umožňujú presné nastavenie výšky a polohy svietidla.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka stropný profil na LED pásiky 4050-W?
ALU LED profil 4050-W k prisadenej alebo závesnej montáži je vyrobený z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutý s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Dvojdielna ALU konštrukcia oddeľuje nosnú a funkčnú časť profilu, čím výrazne uľahčuje montáž, manipuláciu pri inštalácii aj prípadný následný servis svietidla.
- Komora / priestor medzi oboma ALU výlisky pre skryté vedenie napájacích káblov a umiestnenie napájacieho zdroja alebo riadiacej elektroniky svietidla. Toto riešenie prispieva k čistému vonkajšiemu vzhľadu, uľahčuje organizáciu komponentov a zároveň zlepšuje servisný prístup k elektrickým častiam svietidla.
- Možnosť využitia vysoko účinných prúdových modulov s účinnosťou až 190 lm/W a podaním farieb CRI > 90, ktoré sú dostupné na vyžiadanie.
- Možnosť osadenia koľajnice ZM príslušenstvom rozširuje funkčnosť osvetleného systému:
- Spojky - zaisťujú pevné a presné prepojenie, stabilitu konštrukcie a uľahčujú montáž dlhších svetelných systémov.
- Závesné systémy / úchytky / pružiny - umožňujú variabilné spôsoby uchytenia a rozširujú možnosti inštalácie.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásky je hliníkový stropný profil 4050-W vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt 4050-W platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 37mm v profile 4050-W odporúčame inštalovať 3x LED pásiku o šírke max. 10mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >96 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraných svietiacich pásikov efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 48W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti od podmienok použitia hliníkového profilu 4050-W).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž stropného LED profilu 4050-W?
Výroba stropného osvetlenia pomocou LED profilu 4050-W vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Priložené #tablink#videa#produktové video## predstavuje ilustráciu zostavenia a použitia profilu. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na profil z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5902280335924 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop |
| typ montáže: | povrchová, zavesením |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | s priestorom pre kabeláž, s priestorom pre LED zdroj (trafo) |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| typ zavesenia profilu: | ZD - malý zámok |
| montážny systém: | ZM |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, čierna |
| sku kód: | 18051L9005 |
| výška: | 69,7 mm |
| šírka: | 40 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
