LED profil rohový 30/60 stupňov KLUŚ KOPRO-30
Kód: A07890A_1 A07890A_2 A07890A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Rohový LED profil KLUŠ KOPRO-30 je určený na malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu smerového osvetlenia LED pásiky pod uhlami 30° alebo 60° (v závislosti na polohe profilu), s možnosťou prisadenej montáže na takmer akýkoľvek povrch. Rohový tvar profilu umožňuje ľahké zasadenie do prechodov medzi dva materiály alebo plochy. Špeciálna konštrukcia s difúzorom pokrývajúcim takmer celú osvetľovaciu plochu výrazne znižuje viditeľnosť hliníkových prvkov a rámčeka osvetlenia. Možnosť paralelnej inštalácie dvoch LED pásikov napomáha dosiahnutiu vysokého svetelného výkonu a rovnomerného rozloženia svetelného toku v rozsiahlejších projektoch osvetlenia.Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba rohový LED profil KOPRO-30 vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1 %) | 2005 mm (± 1 %) | 3010 mm (± 1 %)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka rohový profil pre LED pásik Kopro-30?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť kompaktné rohové osvetlenie LED pásky v prechodoch medzi rôznymi plochami alebo materiálmi, hliníkový profil KOPRO-30 je ideálnou voľbou.Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať svietidlá pre smerové osvetlenie s možnosťou:
- Prisadenie k povrchu – v horizontálnom alebo vertikálnom smere s uhlom osvetlenia – 30/60° umožňuje jednoduchú montáž v prechodových oblastiach medzi dvoma rôznymi materiálmi alebo povrchmi.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka rohový profil na LED pásik KOPRO-30?
Rohový ALU LED profil KOPRO-30 k prisadenej montáži je vyrobený z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutá s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn.Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Konštrukčná geometria ALU profilu je navrhnutá pre smerové vyžarovanie svetelného toku pod uhlom 30/60° voči montážnej ploche.
- Komora / priestor v zadnej strane profilu pre skryté vedenie napájacích káblov a elektrických rozvodov je výhodou pri rozsiahlych projektoch osvetlenia, kde je potrebné efektívne a organizovane spravovať elektrické napájanie.
- Možnosť inštalácie spojky pre profily ZM - umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Veľká presvetlená plocha s minimálnym hliníkovým rámčekom - difúzor zakrýva z pohľadovej strany takmer celú plochu profilu.
- Variabilita a kompatibilita s rôznymi typmi difúzorov svetla - voľba tvaru difúzora ovplyvňuje finálny dizajn a svetelný efekt svietidla.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníkový rohový profil KOPRO-30 vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia.Pre produkt KOPRO-30 platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 21mm v profile KOPRO-30 odporúčame inštalovať 2x LED pásku o šírke max. 10mm |Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraných svietiacich pásikov efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 36W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkového profilu KOPRO-30).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž rohového LED profilu Kopro-30?
Výroba rohového osvetlenia pomocou LED profilu KOPRO-30 vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie.Priložené #tablink#videa#produktové video## predstavuje ilustráciu použitia či montáže profilu.Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách so #souv#súvisiacim tovarom##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-rohove-led-profilove-listy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | trojuholníkový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | povrchová, rohová |
| účel osvetlenia: | hlavní, smerové |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 28 mm - 56 mm |
| špecifické funkcie: | uhol svitu 30° / 60° |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| špecifické umiestnenie: | vnútorný roh |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A07890A |
| výška: | 27 mm |
| šírka: | 44,5 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
