LED lišta rohová 45 stupňov KLUŚ 45-PLUS
Kód: A00005L10OD_1 A00005A07_1 A00005A_1 A00005L10OD_2 A00005A07_2 A00005A_2 A00005L10OD_3 A00005A07_3 A00005A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Rohová LED lišta KLUŠ 45-PLUS je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu smerového osvetlenia LED pásikom pod uhlom 45°, s možnosťou prisadenej montáže na takmer akýkoľvek povrch. Rohový tvar lišty umožňuje ľahké zasadenie do prechodov medzi dva materiály alebo plochy. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba rohová LED lišta 45-PLUS vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo.Odporúčame dokúpiť aj #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná) | Čierna - (anodizovaná - eloxovaná) | Biela - (lakovaná RAL9010)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1 %) | 2005 mm (± 1 %) | 3010 mm (± 1 %)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka rohová lišta pre LED pásik 45-PLUS?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické rohové osvetlenie LED pásky v prechodoch medzi rôznymi plochami alebo materiálmi, hliníková lišta 45-PLUS je ideálnou voľbou.Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať svietidlá pre smerové osvetlenie s možnosťou:
- Prisadenie k povrchu – v horizontálnom alebo vertikálnom smere s uhlom osvetlenia – 45° umožňuje jednoduchú montáž v prechodových oblastiach medzi dvoma rôznymi materiálmi alebo povrchmi.
- Zavesenie a zvesenie zo stropu alebo steny - v horizontálnom alebo vertikálnom smere pomocou oceľového lanka alebo nerezovom kovovom prúte.
- Zostavenie geometrickej 3D konštrukcie - pomocou systému mechanických spojok je možné vyrobiť osvetlené 3D konštrukcie.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka rohová lišta na LED pásik 45-PLUS?
Rohová ALU LED lišta 45-PLUS na prisadenú montáž je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutá s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Konštrukčná geometria ALU lišty je navrhnutá pre smerové vyžarovanie svetelného toku pod uhlom 45° voči montážnej ploche.
- Možnosť inštalácie spojky pre lišty ZM - umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
- Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníková rohová lišta 45-PLUS vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia.Pre produkt 45-PLUS platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 8,5mm v lište 45-PLUS odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 8mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraného svietiaceho pásika efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 12W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty 45-PLUS).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž rohovej LED lišty 45-PLUS?
Výroba rohového osvetlenia pomocou LED lišty 45-PLUS vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách so #souv#súvisiacim tovarom##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-rohove-led-profilove-listy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | trojuholníkový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | povrchová, rohová |
| účel osvetlenia: | smerové, doplnkové |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| špecifické funkcie: | uhol svitu 45° |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| montážny systém: | ZM |
| špecifické umiestnenie: | vnútorný roh |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, biela, čierna |
| sku kód: | A00005 |
| výška: | 19 mm |
| šírka: | 19 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
