LED lišta na hranu skla alebo plexiskla KLUŚ KRAV-56
Kód: A18017AZM_1 A18017AZM_2 A18017AZM_3 Zvoľte variantPodrobný popis
LED lišta na hranu skla či plexiskla KLUŚ KRAV-56 je určená pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu dekoratívneho osvetlenia LED pásikom s efektom presvetlenia transparentných materiálov a vytvorenia rovnomerného svetelného dojmu po celej ich ploche. Dvojdielne konštrukčné riešenie umožňuje pevné uchytenie ku sklu či plexisklu s hrúbkou 5–6 mm a zároveň podporuje efektívny prenos svetla do hrany materiálu, čím dochádza k jeho homogénnemu presvetleniu. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba LED lišta na hranu skla KRAV-56 vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU lišta sama o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť tiež #tablink#zaslepky#Záslepky##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná)
- Dĺžka / rozmer: 1000 mm (± 1%) | 2005 mm (± 1%) | 3010 mm (± 1%)
Potrebujete lištu upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle? Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##. Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka lišta na nasvietenie skla LED pásikom KRAV-56?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť dekoratívne osvetlenie LED pásiky s efektom presvietenia sklenených dosiek, políc či priečok, hliníková lišta KRAV-56 je ideálnou voľbou. Technicky zdatným používateľom a profesionálom možnosť navrhovať svietidlá pre smerové osvetlenie s možnosťou:
- Prisadenie na hranu skla či plexiskla - lišta sa jednoducho nasadí na hranu panelu v horizontálnom aj vertikálnom smere. Počiatočná fixácia sa vykonáva pomocou obojstrannej lepiacej pásky a následným mechanickým upnutím k materiálu. Konštrukcia zaisťuje rovnomerný prítlak po celej dĺžke styku lišty priehľadného panelu.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka LED lišta na sklo alebo plexisklo KRAV-56?
ALU LED lišta KRAV-56 k prisadenej montáži na hranu dosky je vyrobená z kvalitnej hliníkovej zliatiny a navrhnutá s dôrazom na funkčný a technicky premyslený dizajn. Poskytuje vysokú pevnosť, efektívny odvod tepla a vzhľadom na rozmery a prevedenie produktu. Nižšie uvádzame jej kľúčové technické vlastnosti:
- Flexibilné konštrukčné riešenie umožňuje jednoduchú inštaláciu na transparentné panely s hrúbkou 5–6 mm. Lišta je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila rozmerovým toleranciám materiálu a zaistila spoľahlivé uchytenie pri zachovaní optimálneho kontaktu pre efektívny prenos svetla do jeho hrany.
- Obojstranná lepiaca páska slúžiaca k prvotnej fixácii na hranu sklenených alebo plexisklových panelov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
Pre aké LED pásiky je hliníková LED lišta na osvetlenie skla aj plexiskla KRAV-56 vhodná?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt KRAV-56 platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 7mm v lište KRAV-56 odporúčame inštalovať 1x LED pásku o šírke max. 7mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >120 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Aby bolo chladenie vybraného svietiaceho pásika efektívne, odporúčame neprekračovať celkový príkon vyrábaného svietidla: 10W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkovej lišty KRAV-56).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž LED lišty KRAV-56?
Výroba osvetlenia hrany skla aj presvetlenia sklenených priečok či dosiek pomocou LED lišty KRAV-56 vyžaduje zodpovedajúce skúsenosti a montážne alebo dielenské vybavenie. Dovoľujeme si pridať aj niekoľko všeobecných alebo špecifických montážnych podmetov:
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelné strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED profilové lišty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5906660788119 |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | lišta na 1 LED pásik |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | povrchová |
| podkladový materiál pre montáž: | sklo |
| účel osvetlenia: | dekoratívne |
| smer svietenia: | nepriame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| počet LED pásikov: | 1 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP20 |
| prostredie: | vnitřní (interiér) |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná |
| sku kód: | A18017AZM |
| výška: | 9,4 mm |
| šírka: | 25 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
