Koľajnicový LED profil do sadrokartónu alebo muriva KLUŚ LOKOM
Kód: A05553L10OD_1 A05553A07_1 A05553A_1 A05553L10OD_2 A05553A07_2 A05553A_2 A05553L10OD_3 A05553A07_3 A05553A_3 Zvoľte variantPodrobný popis
Koľajnicový LED profil na zabudovanie do sadrokartónu alebo muriva LOKOM je určený pre malosériovú výrobu a profesionálnu realizáciu osvetlenia. Konštrukcia profilu z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny je optimalizovaná pre paralelnú inštaláciu dvoch LED pásikov, čím umožňuje dosiahnutie vysokého svetelného výkonu a rovnomerného rozloženia svetelného toku. Je súčasťou systémového riešenia, ktoré vyžaduje inštaláciu do #tablink#profily#kompatibilnej vodiacej ALU koľajnice## podľa typu podkladu.LED profil do sadrokartónu alebo muriva umožňuje realizáciu čistých, svetelných línií s minimálnym obvodovým rámčekom, vrátane polygonálnych tvarov podľa individuálnych architektonických požiadaviek. Precízne technické spracovanie v kombinácii s celosvetovo uznávanou produktovou kvalitou značky KLUŚ zaručuje špičkové svetelné vlastnosti, vysokú účinnosť a dlhú životnosť osvetľovacieho systému.
Dôležité predajné informácie
Predmetom objednania a dodania tovaru je iba koľajnicový LED profil do sadrokartónu alebo muriva LOKOM vo vybranej dĺžke a povrchovej úprave / farbe. ALU profil sám o sebe netvorí plnohodnotné svietidlo. Odporúčame dokúpiť tiež #tablink#profily#Kompatibilné vodiace ALU koľajnice## | #tablink#difuzory#Difúzory## | #tablink#zaslepky#Záslepky## | #tablink#montaz#Montážne komponenty##, ktoré zaistia perfektnú funkčnosť a vzhľad vášho osvetlenia.
- Povrchová úprava / farba: Strieborná - (anodizovaná - eloxovaná) |Čierna - (anodizovaná - eloxovaná) |Biela - (lakovaná RAL9010)
- Dĺžka/rozmer: 1000 mm (± 1%) |2005 mm (± 1%) |3010 mm (± 1%)
- Doplnkový sortiment: pre správnu inštaláciu tohto profilu do montážnej koľajnice je nevyhnutné objednať montážne #tablink#nezabudnite#klipy TEKNIK## (v odporúčanom množstve 4 ks na 1 bežný meter profilu), ktoré zaisťujú pevné a bezpečné uchytenie systému.
Potrebujete profil upraviť na presný rozmer? Využite službu #tablink#sluzby#skrátenie LED profilových líšt na mieru podľa zadaných rozmerov##. Máte vlastnú predstavu o ideálnom svietidle?Využite našu ponuku #tablink#sluzby#zákazková výroba svietidiel z LED profilových líšt a príslušenstva##.Zostavíme osvetlenie presne podľa vašich požiadaviek, s profesionálnym spracovaním a precíznym výsledkom.
#text_banner#
Aké odporúčané spôsoby využitia ponúka koľajnicový profil pre LED pásik na zabudovanie do SDK či muriva LOKOM?
Ak hľadáte spôsob ako vyrobiť minimalistické osvetlenie LED pásky do stropu zo sadrokartónu či muriva, hliníkový profil LOKOM je ideálnou voľbou.Ponúka profesionálom aj technicky zdatným používateľom príležitosť navrhovať a konštruovať svietidlá pre sadrokartónové podhľady s možnosťou:
- Vstavanie do sadrokartónu či muriva pomocou montážnej / vodiacej koľajnice - montáž systémového riešenia vyžaduje najprv presné a pevné osadenie montážnej (vodiacej) hliníkovej koľajnice do zvoleného podkladu.Vodiace ALU koľajnice slúžia ako inštalačný základ pre následné uchytenie osvetľovacieho profilu LOKOM.Profil LOKOM sa do pripravenej koľajnice vkladá z čelnej strany a mechanicky fixuje pomocou systémových #tablink#nezapomente#spojovacích klipov TEKNIK##.
Aké dôležité technické vlastnosti ponúka koľajnicový sadrokartónový profil na LED pásik LOKOM?
Koľajnicový ALU LED profil na zabudovanie do sadrokartónu alebo muriva LOKOM je vyrobený z vysoko kvalitnej hliníkovej zliatiny, ktorá zaisťuje pevnosť, účinný odvod tepla a vysokú odolnosť. Kompaktný, modulárny dizajn umožňuje flexibilné a inovatívne riešenie individuálnych inštalácií osvetlenia LED pásky v sadrokartóne.Nižšie uvádzame jeho kľúčové technické vlastnosti:
- Systémový prístup k inštalácii osvetlenia do zvoleného podkladu je vhodný pre profesionálne svetlené inštalácie. Umožňuje oddeliť nosnú montážnu koľajnicu od samotného osvetľovacieho profilu, čo uľahčuje následnú inštaláciu, údržbu aj servisné zásahy. Zároveň poskytuje flexibilitu pri koordinácii jednotlivých fáz výstavby. Montážne a elektroinštalačné práce je možné realizovať oddelene od finálnej kompletizácie osvetlenia, čo je výhodné najmä pri zapojení viacerých realizačných firiem.
- Produktový dizajn na dosiahnutie inštalácie osvetlenia s minimálnym obvodovým rámčekom.
- Možnosť inštalácie spojky pre profily ZM umožňuje pevné a presné spojenie, zaisťuje stabilitu konštrukcie a uľahčuje montáž dlhších svetelných systémov.
- Kompletné svietidlo zostavené z originálnych komponentov a príslušenstva dosahuje stupeň krytia IP20.
- Na dosiahnutie vodeodolného prevedenia IP65 je nutné zvoliť vhodný LED pásik a počas inštalácie správne utesniť difúzor v určených montážnych miestach pomocou transparentného silikónu. Ten sa aplikuje po stranách dna profilu a na krídelká difúzora. Odporúča sa naniesť také množstvo silikónu, aby bol jemne vytlačený pozdĺž hrán difúzora. Prebytočný silikón treba odstrániť a nechať riadne zaschnúť.
- Rozsiahla ponuka prémiového montážneho príslušenstva pre špičkovú kvalitu, spoľahlivosť, dlhú životnosť a mimoriadne svetelné parametre svietidiel.
Dostupnosť EULUMDAT na výpočet umelého osvetlenia.
Pre aké LED pásiky je hliníkový koľajnicový profil na osvetlenie sadrokartónového stropu či muriva LOKOM vhodný?
Správny výber svetelného zdroja z kategórie LED pásiky vrátane dodržania konštrukčných odporúčaní sú zásadné aspekty pre kvalitu a dlhú životnosť osvetlenia. Pre produkt LOKOM platí nasledujúce odporúčanie:
- Pre montážny priestor 24mm v profile LOKOM odporúčame inštalovať 2x LED pásiku o šírke max. 12mm | Pre súvislú svetelnú líniu bez viditeľného bodovania diód LED pásky odporúčame >96 LED/1 bežný meter (tento parameter ovplyvňuje výber kompatibilného difúzora).
- Pre efektívne chladenie vybraného svietiaceho pásika odporúčame neprekračovať celkový príkon svietidla: 40W / 1 bežný meter (táto hodnota sa môže líšiť v závislosti na podmienkach použitia hliníkového profilu LOKOM).
- Vhodné a kompatibilné produkty z našej ponuky nájdete na záložke #tablink#led-pasky#odporúčané LED pásiky##.
Aké sú základné pokyny pre montáž koľajnicového LED profilu do SDK alebo muriva LOKOM?
Inštalácia koľajnicového LED profilu na osvetlenie podhľadu alebo steny LOKOM vyžaduje odborné skúsenosti a vhodné montážne či dielenské vybavenie. Priložené #tablink#videa#montážne video## predstavuje odporúčaný pracovný postup pre montáž LED profilu do sadrokartónu. Prinášame tiež niekoľko všeobecných aj špecifických odporúčaní:
- Do vybranej montážnej #tablink#profily#kompatibilnej vodiacej ALU koľajnice## sa profil nacvakne na CLIK pomocou #tablink#nezabudnite#spojovacích klipov TEKNIK##.
- Záslepky sa nasadzujú na lištu z boku. Vybraný difúzor sa do profilu vtlačí a vtlačí z čelnej strany.
- Kompletný sortiment príslušenstva nájdete na záložkách v #souv#súvisiacom tovare##.
Technický výkres
Dodatočné parametre
| Kategória: | forward-led-profilove-listy-do-sadrokartonu |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | Zvoľte variant |
| značka: | KLUŚ - Official Distributor |
| typ profilu / lišty: | profil na 2 a více LED pásků |
| tvar rezu profilu / lišty: | obdĺžnikový |
| umiestnenie: | na strop, na stenu |
| typ montáže: | vstavaná |
| podkladový materiál pre montáž: | sadrokartón, murivo / betón |
| účel osvetlenia: | hlavní |
| smer svietenia: | priame osvetlenie |
| šírka profilu: | 0 - 27 mm |
| špecifické funkcie: | možnosť ohýbania, k zabudovaniu |
| počet LED pásikov: | až 2 |
| dosiahnuteľné IP svietidla: | IP65 |
| spájanie profilov: | ZM - malý zámok |
| montážny systém: | ZM |
| prostredie: | vnitřní (interiér), vonkajšie |
| dĺžka profilu: | 1 m, 2 m, 3 m |
| farba: | stříbrná, biela, čierna |
| sku kód: | A05553A |
| výška: | 25 mm |
| šírka: | 26 mm |
| tolerancia dĺžky: | ±1% |
video
video
video
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | KLUŚ Sp. z o.o. |
|---|---|
| Adresa : | ul. Słoneczna 126 05-506 Kolonia Lesznowola, Polska |
| E-mail : | info@klusdesign.pl |
