Opletený kábel pruhovaný Vertigo "Springbok" ERM69 - HD textílie

Kód: XZ3ERM69 XZ2ERM69 Zvoľte variant
3,13 € / m 2,83 € / m od 2,83 € / m 2,61 € bez DPH 2,36 € bez DPH od 2,36 € bez DPH
Skladom (8-12 dní) Skladom (8-12 dní) Zvoľte variant
Prierez
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
9.8.2024 9.8.2024 Zvoľte variant
 • Originálne balenie: 50m | Predaj: po 1bežnom metre (metrážový tovar)

Detailné informácie

Podrobný popis

Opletený kábel pruhovaný s označením Vertigo ERM69 vo farbách zelená, žltá a biela s názvom známeho rugbyového tímu Springbok je výnimočný pre svoje kvalitné spracovanie vrátane použitých materiálov. Elektrický kábel s textilným opletom využijete pri výrobe osvetlenia a svietidiel pre moderné, ale aj retro interiéry. Práve opletený kábel v prevedení Springbok môže byť súčasťou komponentov na výrobu osvetlenia, z ktorých zostavíte riešenie, zodpovedajúce vašim individuálnym požiadavkám, vkusu a požadovanému dizajnu. Ďalej je možné využiť opletený kábel s označením Springbok pre priznané vedenie káblov po stene, ktoré sú veľmi obľúbené a praktické. Buďte kreatívni, uvoľnite svoju fantáziu a nájdite si svoj štýl.

Materiálom pre opletený kábel s označením Springbok je HD textília. Jedná sa o kvalitný oplet s hladkým povrchom, ktorý je zároveň veľmi odolný. Technológia splietania farebných, alebo priehľadných vlákien tu umožňuje docieliť často veľmi komplikované, zároveň ohromujúce vzory. Výsledkom tohto výrobného procesu je majestátny vzhľad opleteného kábla v jasných farbách, ktoré vyzerajú ako ručne maľované. Kábel opletený typu Vertigo ERM69 vznikol ako inšpirácia farbami juhoafrického rugby tímu Springbok. Tento okúzľujúci kábel osloví všetky tvorivé duše, pretože skrátka priťahuje pozornosť. Technológia a dizajn kábla Vertigo ERM69 je registrovaný spoločnosťou Elexa Cavi. Opletený kábel Vertigo je celosvetovo distribuovaný našou spoločnosťou vďaka skvelému partnerstvu s Creative-Cables.

Technická kvalita a bezpečnosť pre opletený kábel v prevedení Springbok Vertigo ERM69 je zaistená vysokou úrovňou spracovania MADE IN ITALY. Kábel s látkovým opletom a označením Springbok je pod vonkajším povrchom vybavený dvojitou izoláciou. Táto vlastnosť zvyšuje pri kábli nielen stupeň ochrany, ale aj jeho mechanickú stálosť. Kvalitu spracovania podčiarkuje certifikácia IMQ-HAR, čo je záruka najvyššej kvality pre opletený kábel v prevedení Springbok v Európe. Nešetrite na bezpečnosti a vyberte si kvalitný produkt vyrobený v EÚ.

Farebný opletený kábel HD textílií v zeleno-žltých farbách, zdobený bielym prúžkom s označením Springbok je ponúkaný vo variantoch:

 • 3x 0,75mm - Vertigo ERM69
 • 2x 0,75mm - Vertigo ERM69


Montáž


Zeleno-žltý opletený kábel s bielym prúžkom Vertigo ERM69 je kvalitným produktom s jednoduchou montážou. Vzhľadom na to, že elektrický kábel bude zapájaný do svietidiel alebo iných elektrických spotrebičov, mala by montáž vykonávať odborne spôsobilá osoba. Na zostavenie a výrobu svietidiel ponúkame kompletný sortiment produktov. Na výrobu osvetlenia alebo retro rozvody elektroinštalácie ďalej určite využijete:

Vlastnosti

 • Springbok opletený kábel - elektrický
 • Predaj po 1bm
 • Materiál: HD vlákno
 • Priemer: 6,2 mm 2x0,75 mm alebo 6,6 mm 3x0,75 mm
 • H03VV 300/300V 2x0,75 mm alebo 3x0,75 mm
 • Kábel má pod vonkajším opletom dvojitú izoláciu pre bezpečnú prevádzku
 • Originálny návin kábla na kotúči je 50m
 • CEI 20-20, CEI 20-35, RoHS

Použitie

 • Výroba retro osvetlenia
 • Povrchové inštalácie osvetlenia pomocou textilného kábla a LED žiaroviek

Často kladené otázky:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Opradené káble
Záruka: 2 roky
IP krytie: IP20 (interierové)
farba: biela, žltá, zelená
materiál: HD vlákno
priemer káblu: štandardný do 6,6mm
prierez vodičov: 2x 0,75 mm2, 3x 0,75 mm2
tvar: okrúhly
hmotnosť: 0,0698 kg/m

video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: